נעים להכיר, אני שלי שמאחורי מקצועני רוויט

עודכן ב: 13 ינו 2020


נוודות דיגיטלית- לעבוד מכל מקום בעולם

כבר יותר משנתיים שאני כותבת ומשתפת טיפים והדרכות לעבודה ברוויט, אבל לרוב נשארת מאחורי הקלעים. אז חשבתי שהגיע הזמן שנכיר. אני שלי, הפנים שמאחורי "מקצועני רוויט". היום אני נרגשת לשתף את חווייתי כנוודת דיגיטלית מקצועית, איך הגעתי לכאן ואיך אני מקווה שאוכל לעזור לכם בהגשמת המטרות שלכם.

אז רשמית- שלום, אני שלי, אדריכלית, נוודת דיגיטלית ומקצוענית רוויט.


בשנתיים וחצי האחרונות אני מנהלת את מקצועני רוויט- להכשרה, ייעוץ וליווי ברוויט, בעודי מטיילת במקומות שונים בעולם. את הפוסט הזה כתבתי במקור מבית קפה בבודפשט היפיפייה שבהונגריה, בה גרנו כ-5 חודשים. אני חלק מקהילה עולמית אדירה ומגוונות של נוודים דיגיטליים, שמהותה- היכולת לעבוד ללא תלות במיקום הגיאוגרפי.

מפה חלקית של יעדי הנדידה שלנו

במהלך התקופה הזו חייתי ועבדתי בישראל, בסקוטלנד, בגרמניה, בהונגריה, בפיליפינים, בוייטנאם, בבולגריה, בטורקיה ובאיים הקנריים.

את 2020 התחלתי במקסיקו שטופת השמש.


כיום אני מנהלת משרד עצמאי לשירותי אדריכלות ועיצוב פנים AgamDNA , ובייחוד מתמקדת בהכשרה ברוויט למעצבים, הנדסאים ואדריכלים. גם 'מקצועני רוויט' התפתחה וגדלה במהלך שנות הנדודים, וכיום אני מציעה גם קבצים מוכנים להורדה ובעתיד הקרוב- עוד קורסי וידאו.

עברתי תהליך עמוק ומרגש, שבזכותו הצלחתי למצוא את השילוב המושלם- בין אהבתי לאדריכלות, להוראה ולטיולים בעולם! הגשמתי ואני חיה את החלום שלי.

ללכת נגד מה שחינכו אותי להאמין כ"דרך הנכונה", נגד הציפיות והמוסכמות, לפרוץ ולכבוש נתיב לא ידוע... התהליך לא היה פשוט. הייתי צריכה לברר עם עצמי קודם כל- מה אני רוצה?? לא דבר פשוט כשמתרגלים לעשות תמיד את "מה שצריך". עם זאת, תמיד היתה לי האמונה, שהחיים לא חייבים להיות סדרה של מחויבויות, של הדחקת הצרכים וביטול העצמי האמיתי. האמנתי שחייבת להיות דרך בה אוכל להיות משוחררת, לעשות את מה שאני אוהבת, ולהתקיים בכבוד ובשפע תוך כדי. אז התחלתי לחקור, לקרוא, לשמוע. זיהיתי את התשוקה שלי, את היכולות שלי ואת מה שאני רוצה להעניק לעולם. השילוב של חיבתי לטכנולוגיה, מקצועי כאדריכלית, ניסיון ההוראה שלי, והרצון לעזור לאנשים- הביאו אותי לפתח את העסק שאני כל כך מתגאה בו היום.

בחממת יזמות שהשתתפנו בה באדינברו, סקוטלנד

בעבודתי אני נהנית מהקשר עם עמיתים למקצוע, שמעוניינים ללמוד ולהתפתח. אני מוקירה תודה על היכולת לעזור לאחרים להגשים את מטרותיהם המקצועיות בצורה נעימה, מהנה ואישית.

עם הזמן למדתי שהדרך שלי לא מתאימה לכולם, ואיבדתי לא מעט לקוחות לאורך הדרך, במעבר לצורת חיים "לא קונבנציונלית".

במקומם הגיעו אחרים, שמבינים כי הדרך היעילה ביותר ללמוד היום- היא דרך המחשב, בזמן, במקום ובקצב המתאים לך. זה מה שנקרא- דיוק! רק מי שמתאים לי ואני מתאימה לו עובד איתי.

עם תחילת השנה החדשה, אני מודה על צירופי המקרים, החברים, הקולגות והלקוחות, שהאמינו בי והביאו אותי לנקודה זו בחיי. אני נהנית מכל רגע!
מי שמעוניין ללמוד עוד על חיי הנוודות ולשמור על קשר, מוזמן לעקוב אחרי באינסטגרם digitalnomadarch@ ולקרוא עוד באתר www.agamdna.com .

113 צפיות

REVIT הינה תוכנה של חברת AUTODESK. לאתר זה אין קשר לחברה או שלוחותיה.

© כל הזכויות שמורות למקצועני רוויט