אתרים מומלצים להורדת משפחות רוויט

בכל פרויקט שאנו בונים נשתמש במשפחות; עבור ריהוט, תאורה, כלים סניטריים, פיתוח שטח ועוד. אין צורך להמציא את הגלגל מחדש ולעבוד שעות במידול הרכיבים הדרושים לנו, כאשר יש מלאי בלתי נגמר של משפחות להורדה בחינם באינטרנט. בפוסט הבא תמצאו 5 אתרים מומלצים להורדת משפחות רוויט, אשר נמדדו על פי הקריטריונים:

  1. כמות המשפחות באתר

  2. נוחות גישה באתר

  3. נוחות חיפוש המשפחה

  4. איכות המשפחה

  5. אפשרויות עריכת המשפחה

*את הטבלה המלאה עם דירוג כל אתר לפי הקטגוריות תמצאו בסוף הפוסט.

בכל האתרים להלן יש לבצע תחילה רישום עם שם משתמש וסיסמה על מנת לקבל גישה להורדות.

סוג הקובץ שנבחר תמיד יהיה RFA.

 

שווה להסתכל גם בעמוד ‘חינם’ פה באתר להורדות של רכיבים ספציפיים בשימוש שכיח.

אם חיפשתם משפחות חשמל ותאורה, אנחנו שמחים להציע את הסט המלא שלנו, שיענה על כל הדרישות ליצירת תוכניות ורשימות מהירות ומדויקות.

רוויט סיטי הוא אתר בעל מראה מיושן למדי, אך כולל את מרבית המשפחות שתזדקקו להן. האתר מכיל משפחות שהעלו המשתמשים ולכן יש לבדוק את האיכות שלהן. עם כל החסרונות זהו עדיין האתר המקיף ביותר למציאת משפחות רוויט כיום. והוא בהחלט ראוי למקום הראשון ברשימת אתרים מומלצים להורדת משפחות רוויט.

* הערת הקוראים- ישנם אנשים שנתקלו בוירוסים ממשפחות שהורדו מהאתר וכאלו שטוענים כי הקבצים מכילים קווים ואלמנטים מיותרים. אישית לא נתקלתי באף בעיה בשימוש באתר.

האתר מכיל משפחות מסוגי קבצים שונים, שהועלו על ידי היצרנים והמעצבים עצמם. נוכל למצוא כאן משפחות החל מברזים של גרואה ועד לכיסא של איקאה. לא לכל אלמנט שמופיע באתר נמצא משפחה של רוויט לצערנו, ובנוסף מירב המשפחות לא ניתנות לעריכה. אולם, אם אתם מחפשים להשתמש בבלוק ריהוט כפי שהוא- פולנטיס מציעה לנו חוויית גלישה נעימה, כמעט כמו לדפדף בקטלוג.

לאחרונה פולנטיס החלו בשיתוף פעולה עם האתר Bim Object שנראה בהמשך הרשימה.

Screenshot 2022-09-28 125553

כמובן שלא נשכח את אתר הבית של חברת אומניטק, המופיעה כיום בשם תים קאד (Team CAD). זוהי אחת המשווקת הרשמיות של תכנת הרוויט בישראל. באתר שלהם נוכל להוריד ספריות מלאות של רכיבי רוויט ואף בלוקים לממ”ד. המשפחות הנמצאות בספריות מעט מיושנות. הקבצים באנגלית וחלקם משורטטים באינצ’ים ולא בסנטימטרים. עם זאת, הן יכולות להתאים היטב לתכניות ריהוט בסיסיות. לצערנו הרב, אין אפשרות לדפדף בין קטלוג המשפחות, אלא להוריד תיקייה שלמה בלבד ולהתחיל לחטט בהן. בניסיון ההורדה התקבלו תיקיות עם שמות בשפה לא ברורה, מה שהקשה מאוד על ההתמצאות בקבצים. שווה לציין כי באתר זה נמצא גם טמפלטים (תבניות) בסיסיים וחינמים להורדה לכל גרסאות הרוויט.

לטמפלט עדכני שייעל את העבודה שלכם משמעותית תוכלו למצוא ממש כאן באתר שלנו.

מגוון רחב של משפחות איכותיות. מרבית המשפחות בנויות ברוויט 2016, כך שמי שמשתמש בגרסה ישנה יותר לא יוכל להיעזר באתר זה! המשפחות באתר מחולקות לקטגוריות נוחות למשל: חומרים קונסטרוקטיביים, אלמנטי חשמל, ציוד רפואי ועוד.

Screenshot 2022-09-28 125642

אתר בריטי המרכז משפחות באיכות גבוהה ומחולק לפי קטגוריות. מעבר למשפחות נמצא כאן גם מדריכים שונים, טמפלטים ועוד. מומלץ להקדיש זמן לגלישה באתר בשל רמת המקצועיות הגבוהה ואיכות החומר.

file

כל האתרים ברשימה תורמים לנו וצריכים להיות בארגז הכלים שלנו. גם אתר שקיבל דירוג יחסית נמוך, עדיין יכול לשמש אותנו לצרכים מסויימים, תלוי במטרה שלשמה אנו מורידים את המשפחה.

כך למשל Polantis, שקיבל ציון נמוך בעיקר משום שלא ניתן לערוך את המשפחות שבו, עדיין ישמש אותנו למיקום רכיבים מוכנים מהיצרן.

 

הטבלה המלאה לפיה הוענקו הציונים:

אתרים מומלצים להורדת משפחות רוויט

מעבר להורדה של משפחות באינטרנט, ישנה תמיד אפשרות גם לרכוש משפחות או אפילו סטים שלמים של רכיבים, ברמה גבוהה ומקצועית. באתר מקצועני רוויט תוכלו לרכוש סט חשמל ותאורה מלא, סט גיליונות ואפילו- טמפלט מקצועי מלא.

 

רוצה ללמוד לבנות משפחות בעצמך? לחצו מטה:

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Scroll to Top

התחברות לאתר

עוד לא נרשמת לאתר? קודם כל יש לבחור את הקורס שלך כאן.

כבר נרשמת? יש להכניס שם משתמש וסיסמה:

מצטרפים?

קבלו את הטיפים המעולים שלנו אחת לשבוע ישירות למייל!

הרשמו עכשיו:

אם לא ראית את המייל שלנו, יש לבדוק ב’קידומי מכירות’ או ‘ספאם’.

תודה על ההרשמה! קוד הקופון הוא:

GREETINGS10

השתמשו בו בעמוד הקופה כדי לקבל 10% ההנחה

על כל החבילות והקורסים המלאים באתר

בואו נדבר

השאירו לנו פרטים מלאים ובמה נוכל לעזור.

נחזור אליכם בהקדם!