משפחות רוויט להורדה ושימוש מיידי

משפחות רוויט רוכשים מהמקצוענים

מקצועני רוויט נותנים לכם את הכלים לעבודה עם קבצי משפחות המוכנים להורדה ושימוש בכל פרויקט. ניתן לבחור מבין האפשרויות מעלה כדי לראות את המפרט המלא של כל אחד מקבצי המשפחות המוצעות באתר.

אנו מציעים את הקבצים המקצועיים ביותר, כאלו שיעזרו לכם להגיע לתוצרים איכותיים ומהירים, במינימום מאמץ. כל אחד מהקבצים יחסוך לכם שעות של עבודה ומאמץ מיותר. 

אין צורך להמציא את הגלגל בכל פעם מחדש. רכשו משפחות רוויט מקצועיות פעם אחת ותוכלו להשתמש בהן לעד בכל הפרויקטים העתידיים שלכם.

ניתן לבחור בין שתי אפשרויות- טמפלט מקצועי בסיסי או מלא.

הטמפלט הבסיסי מתאים למי שעושה את צעדיו הראשונים בתוכנה ומעוניין בקובץ בסיס שילווה את עבודתו. מתאים גם לסטודנטים בפרויקט גמר! הטמפלט כולל הגדרות אנוטציה, סימבולים והגדרות גרפיות למבטים מרשימים בלחיצת כפתור.

הטמפלט המלא כולל את כל האלמנטים של הטמפלט הבסיסי, בתוספת רשימות מוכנות, גיליונות בכל הגדלים מתוך סט הגיליונות שלנו (כולל דף ראשון להגשה). כל המשפחות מתוך סט החשמל והתאורה. הגדרות גרפיות מתקדמות של פילטרים ותגים. והמלצות לסידור וניהול הפרויקט ברוויט.

סט מושלם ליצירת תכניות עבודה מקצועיות בזמן קצר. הסט כולל משפחות תלת מימדיות של כל הגופים השכיחים, לשתילה מיידית בפרויקט. שקעים מכל הסוגים, נקודות תקשורת, קודן, מתגים לתריס חשמלי, נקודות גז ועוד. בסט תמצאו גם משפחות רוויט דו מימדיות לתיוג אלמנטי חשמל ותאורה המותאמים למגוון קני- מידה. ולבסוף נקבל בסט גם טבלאות לספירת כמויות אוטומטיות, המתמלאות מיד עם מיקום הגופים במודל.

מגוון מוכן של כל גדלי הגיליונות השכיחים, מ-A4 ועד ל-A0 וגרמושקה. כל גיליון כולל את הסטריפ המותאם לו ואפשרות למעבר פרמטרי בין שלבי העבודה של הפרויקט. בנוסף בסט ניתן למצוא גיליונות מוכנים לרשימות. סט פשוט ולעניין שיש בו את כל מה שצריך.

הורדה והתקנה פשוטה ומהירה לפרויקט וסרטוני הדרכה לשימוש בעמוד המוצר.

הצגת שלבי פרויקט בגיליון
גיליון רשימה לדוגמה

סיכומים לליווי עבודה שוטפת והזכרת סדר פעולות בלשון תמציתית. 

הסיכומים מלווים את הלימוד בקורסי הרוויט השונים ומאפשרים חיפוש מהיר של פקודות והגדרות ברוויט.

עם הרכישה תקבלו קובץ PDF הכולל את כל הכלים בתכנת רוויט אדריכלות, כולל יצירת רשימות, עבודה עם יועצים, גרפיקה ועוד! 

גלילה למעלה

התחברות לאתר

עוד לא נרשמת לאתר? קודם כל יש לבחור את הקורס שלך כאן.

כבר נרשמת? יש להכניס שם משתמש וסיסמה:

תודה על ההרשמה! קוד הקופון הוא:

WELCOME

השתמשו בו בעמוד הקופה כדי לקבל 10% ההנחה

על הקורסים המלאים באתר

בואו נדבר

השאירו לנו פרטים מלאים ובמה נוכל לעזור.

נחזור אליכם בהקדם!