הפכו למקצועני רוויט

קורס רוויט בזמן, במקום ובקצב המתאים לך

קורס רוויט לכל רמה לצפייה ישירה, למתחילים, למתקדמים, חינם. לימוד רוויט איש הרוויט, רביט, ללמוד רוויט. שיעורים פרטיים, ארכיטקטוב, ארכיג’וב, לימודי Revit, עומרי רון.

קורס רוויט- לומדים מה שרוצים

הבחירה כולה שלך. קורס רוויט מותאם למתחילים או למתקדמים ולמי שרוצה להעמיק את הידע בנושא ספציפי. בחרו בין חבילות, קורסים מלאים ומיני קורסים ממוקדים ברוויט שילמדו אותך בדיוק את מה שרצית לדעת בתוכנה.

רוויט בעולם האמיתי

הקורסים של מקצועני רוויט נבנו ע”י אדריכלים כדי ללמד אחרים איך לעבוד עם התוכנה בעולם האמיתי. לכן ביססנו את הלימוד והתרגילים בקורס על פרויקטים שנבנו במציאות, וצרכים לשימוש העולים מהשטח.

הוראה ידידותית ויעילה

כדי ללמוד בצורה יעילה, יש צורך בהדרכה עם ניסיון. לא מספיק להכיר את העבודה עם התוכנה, צריך לדעת גם איך ללמד. קורסי הרוויט שלנו מבוססים על ניסיון של שנים בהוראת התוכנה. החומר מועבר בצורה ידידותית וברורה, כזו שתהפוך את הלימוד ליעיל, ממוקד ומהנה. התקדמו בחומר שיעור אחר שיעור, השלימו את התרגילים והפכו במהרה למקצועני רוויט.

קורס וידאו לגישה נוחה

מרגע הרישום, קורס הוידאו זמינים 24 שעות ביממה. בכל קורס תמצאו יחידות, שיעורים וסימניות, כדי לאפשר גישה ישירה לנושא שמעניין אותך. ניתן לחזור ולצפות בשיעורים לתמיכה בזמן העבודה והתרגול.

אדר' שלי אגם

אדר' שלי אגם

את הקורס מעבירה שלי אגם, אדריכלית עצמאית ומומחית לתוכנת Revit Architecture. בעלת 6 שנות ניסיון בעבודה והוראה של התוכנה, לקבוצות וליחידים.

הקמתי את מקצועני רוויט מתוך תשוקה אמיתית לתוכנה ואהבה להוראה.
אני עובדת בלעדית ברוויט במשרדי הפרטי ומלמדת מתוך ניסיון בעבודה בפועל עם התוכנה.

למה ללמוד דווקא עם מקצועני רוויט?

מספיק לצפות בשיעורים לדוגמה כדי לדעת- איתנו לומדים ביסודיות, במהירות ובכיף. ניתן ללמוד רוויט בהרבה דרכים, אך רמת המקצועיות והמסירות שלנו היא ללא תחרות. אנו מציעים מדריך רוויט בעברית, המותאם לצורת העבודה בישראל. קורס רוויט מקוון הזמין מכל מקום, בכל שעה.
צפו בשיעורים לדוגמה כדי להתרשם או דברו איתנו ישירות דרך כפתור יצירת קשר.

עבור מי מיועדים הקורסים?​

הקורסים מותאמים לאדריכלים, מעצבים, הנדסאים וסטודנטים- כל מי שרוצה לרכוש או להעמיק את הידע בעבודה עם רוויט אדריכלות.
אין צורך בידע מקדים בתוכנות אחרות.

איזה קורס מתאים לי?

בעמוד הקורסים שלנו ניתן לעיין ברשימת הקורסים ולבחור בין קורס למתחילים, למתקדמים או קורס מלא. אנחנו מציעים גם חבילות מלאות, הכוללות טמפלט מקצועי וסט סיכומים, בנוסף לקורס. תוכלו גם להתמקד ביחידה ספציפית שתרצו לחזק: גרפיקה, פיתוח שטח, חישובי שטחים ועוד רבים אחרים. קראו את המאמר בתחתית עמוד הקורסים שלנו לליווי נוסף בתהליך הבחירה.

למה אתם זולים כל-כך ביחס לאחרים?

מקצועני רוויט נבנה ופועל כעסק דיגיטלי לחלוטין מאז 2016. הוא מנוהל בצורה יעילה וחסכונית, והחיסכון הזה מתגלגל אליכם. אנחנו רוצים להנגיש את הלימוד לכולם ולכן תמחרנו את הקורסים בצורה נוחה. חשוב לנו שכל הצדדים יהיו מרוצים וירגישו שקיבלו משמעות וערך מהכסף שבחרו להשקיע בעצמם.

אפשר לראות דוגמאות לרמה שמגיעים בקורס?

בוודאי! בקישור הזה תוכלו להוריד מסמך PDF של פרויקט גמר שמודל כל כולו ברוויט, בליווי שלנו. 

לכמה זמן הקורס פתוח?

מרגע הרישום הקורס יהיה פתוח בפניך למשך 180 יום לקורסים המלאים, מתחילים ומתקדמים, ולמשך 90 יום למיני- קורסים. עם זאת, לאחר תפוגת התוקף הקורס, ניתן לפנות אלינו ישירות לבקשת הארכת הגישה ל-90/180 ימים נוספים. ניתן לצפות בקורס מ-3 מכשירים שונים לכל משתמש.

באיזו גרסה של רוויט מועבר הקורס?

הקורס מועבר בגרסת 2020/1. כאשר יש הבדל בין הגרסאות החדשות והישנות יותר, נציין זאת בוידאו. הקורסים ממשיכים להתעדכן עם החידושים האחרונים בגרסאות שיוצאות מדי שנה, כך שתמיד יהיו מועדכנים לגרסה החדשה ביותר.

האם מקבלים תעודה בסוף הקורס?

בהחלט! ניתן לקבל תעודה בסיום כל אחד מהקורסים המלאים שלנו (מלא, מתחילים, מתקדמים, מעצבי פנים), בהגשת פרויקט גמר המבוסס על התרגול בקורס. נשמח להעניק גם תג שניתן לצרף לקורות החיים. לקבלת התעודה יש לבקש את התרגיל המסכם במייל shelly@revitpros.org.

איך צופים בקורס?

לאחר התשלום, תפתח גישה מידית לעמוד הקורס שרכשת. את הקורס ניתן למצוא תחת ‘קורסי רוויט’ ו-‘הקורסים שלך’ בתפריט העליון באתר. אם יש צורך בהתחברות, שם המשתמש והסיסמה שלך הם האימייל איתו נרשמת לאתר.
הקורס מחולק ליחידות ושיעורים, המופיעים בתפריט בצידו הימני של המסך. משם ניתן ללחוץ על השיעור הרצוי ולהתחיל לצפות בוידאו. לשיעורים הרלוונטים מצורפים קבצי תרגול להורדה. ההדרכה לפתרון התרגיל מופיעה בסוף השיעור.

אם נתקלת בבעיה בהתחברות לאתר, יתכן ומדובר בהגדרות של מרחיב טווח האינטרנט הביתי. יש לפנות לספק האינטרנט כדי לשחרר את החסימה.

ואם יש לי שאלות?

אנחנו כאן כדי ללוות אותך, עד לשליטה מלאה. מוזמנים לפרסם כל שאלה בערוצי התמיכה של מקצועני רוויט, המפורטים מטה.

שאלות? התלבטויות? דברו איתנו!

בואו נדבר

השאירו לנו פרטים מלאים ובמה נוכל לעזור.

נחזור אליכם בהקדם!

גלילה למעלה

התחברות לאתר

עוד לא נרשמת לאתר? קודם כל יש לבחור את הקורס שלך כאן.

כבר נרשמת? יש להכניס שם משתמש וסיסמה:

מבצע סוף שנה – קבלו קופון

10% הנחה

על כל הקורסים המלאים באתר!

מצטרפים?

קבלו את הטיפים המעולים שלנו אחת לשבוע ישירות למייל!

הרשמו עכשיו:

בואו נדבר

השאירו לנו פרטים מלאים ובמה נוכל לעזור.

נחזור אליכם בהקדם!