מצאו קורסי רוויט המתאימים לכם ממגוון הקורסים של המקצוענים

בחרו מתוך הקורסים המלאים או מיני- קורס ממוקד. רשימת השיעורים המלאה מופיעה בלחיצה על כפתור 'כניסה לקורס'.

מתלבטים איזה קורס מתאים לכם

קראו את המאמר בתחתית העמוד לבחירה מתוך קורסי רוויט מגוונים!


קורסי רוויט לכל רמה- איזה קורס מתאים לי?

קורסי רוויט המבוססים על שנים של ניסיון בעבודה והוראה של התוכנה. אם התלבטת איזה קורס מתאים לך, תוכל לקרוא את המאמר הקצר הבא, או לפנות אלינו באמצעות טופס יצירת הקשר מטה.

אנשי מקצוע וסטודנטים רבים כבר מבינים שכדאי להתקם לעבודה עם רוויט. הבעיה היא שרובנו כבר צפינו בסרטוני יוטיוב, עברנו הדרכות במסגרת העבודה או הלימודים, ואפילו כבר עשינו קורסי רוויט במקומות אחרים. ואז, כשזה מגיע לפרקטיקה, פתאום מגלים חוסרים ופערים בידע. למשל, יתכן ובמהלך הלימודים כבר בנית גורדי שחקים ברוויט. אבל לעשות רשימות זה לא משהו שביקשו ממך בפרויקט הגמר. בדיוק לשם כך בנינו מגוון קורסי רוויט, בעברית, המתאימים לכל הרמות של הידע המקדים. בין אם החלטת שרצית לחזור על כל החומר מהתחלה בצורה מסודרת. ובין אם רצית ללמוד רק את נושא חישובי השטחים.

קורסים מלאים

הקורס המלא שלנו בנוי מהקורס למתחילים והקורס למתקדמים יחדיו. הוא הקורס המקיף ביותר ללימוד רוויט, מא’ ועד ת’. אם יש ספק- אין ספק. עדיף לחזור על החומר בצורה מסודרת, לתרגל את הבסיס ולהמשיך הלאה עם בסיס איתן. הקורס המלא ילווה אותך ממש מרמת השרטוט הבסיסי, בניית מודל ויצירת מבטים. 

במידה ולמדת את הבסיס במסגרת הלימודים או שכבר עברת קורס למתחילים ויש לך ביטחון בבניית מודל מושלם עם פיתוח שטח. הקורס למתקדמים יכול להתאים לך. הקורס הזה יקח אותך מבניית מודלים למקצוענות ושליטה ביכולות הניהול המתקדמות של הרוויט. בקורס לומדים יצירת רשימות, עבודה עם יועצים, שלביות וחלופות תכנון ועוד.

למעצבי פנים יצרנו קורס מותאם, הכולל ממש את כל מה שצריך לדעת ברוויט, ללא נושא ההגשה לרשויות, חישובי שטחים ופיתוח שטח.

אם אינכם בטוחים איזה קורס יכול להתאים לכם, תוכלו לפנות אלינו בכל רגע באמצעות טופס יצירת הקשר מטה. נשמח לעזור בכל שאלה!

מיני קורסים

אלו הן למעשה יחידות מתוך הקורסים המלאים שלנו. אם כבר למדת את התוכנה ואפילו עבדת איתה במשרד, יתכן ומיני קורס להשלמת פערים הוא בדיוק מה שרצית! במקום לעבור קורס שלם ולשלם על חומרים שכבר למדת, ניתן להתמקד בנושא בודד שיסגור לך את הפינה.

עדיין לא בטוחים איזה קורס יכול להתאים לכם? תוכלו לפנות אלינו בכל רגע באמצעות טופס יצירת הקשר מטה. נשמח לעזור בכל שאלה!

שאלות? התלבטויות? דברו איתנו!

גלילה למעלה

התחברות לאתר

עוד לא נרשמת לאתר? קודם כל יש לבחור את הקורס שלך כאן.

כבר נרשמת? יש להכניס שם משתמש וסיסמה:

מצטרפים?

קבלו את הטיפים המעולים שלנו אחת לשבוע ישירות למייל!

הרשמו עכשיו:

בואו נדבר

השאירו לנו פרטים מלאים ובמה נוכל לעזור.

נחזור אליכם בהקדם!